NELER YAPIYORUZ

Endüstriyel mutfağınızın profesyonel tasarımı, projelendirilmesi ve kurulumu. Açık büfe sistemlerinizin tasarımı, projelendirilmesi ve kurulumu. Çamaşırhanenizin tasarımı, projelendirilmesi ve kurulumu. Medikal – Hijyen ekipmanlarınızın tasarımı, projelendirilmesi ve kurulumu. Islak hacim ekipmanlarınızın tasarımı, projelendirilmesi ve kurulumu. Soğuk oda sistemlerinizin tasarımı, projelendirilmesi ve kurulumu. Endüstriyel anlamda isteğinize özel çelik ürünlerinizin tasarımı, projelendirilmesi ve kurulumu.

KEŞİF

Yukarıda sayılan tüm konularla ilgili; Başvurunuz sonrasında kısa sürede uzman personelimizle intikal eder kurmak , istediğiniz projenin keşfi yapılır.Nasıl bir proje yapmak istediğiniz konusunda gerekli bilgiler alınır.Kurmak istediğiniz projenin en verimli ve kullanışlı olması konusunda istişare yapılır.

PROJE, PLANLAMA VE MÜHENDİSLİK

Kurmak istediğiniz projenin keşfi yapıldıktan sonra proje uzmanlarımızla birlikte ;
Alt yapı ve Mekan Gereklilikleri araştırılır.
Projeniz Tasarlanır.
3D Tasarımı yapılır.
Bütçenizle ile teçhizat planlamanız yapılır.
Lazım olan tüm teçhizatlarınızın listesi çıkarılıp markalarınız belirlenir.
Projenizin zaman programlaması ve Kontrolü yapıldıktan sonra ;
Uzman personelimizle kurulumunu yaparız.

SATIŞ SONRASI BAKIM VE TEKNİK SERVİS

Firmamız bünyesinde bağımlı, uzman teknik servis elemanlarımızla, kurulumunu yaptığımız projelerinizin ve Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin, Bakımlarının gerçekleştirilmesi ve bakımlarının yapılması.

GÜVENLİ ÖDEME

MUTLU MÜŞTERİ

KALİTELİ MALZEME

ANINDA KARGO

Menü